o nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Karos H.Olchowski A.Olchowska sp.j. istnieje na rynku polskim jak i zagranicznym od 1990 roku.

Główną domeną naszej firmy jest projektowanie, produkcja i budowa pomostów pływających, stosowanych w nowoczesnym budownictwie przystani jachtowych, kąpielisk, falochronów oraz obiektów rekreacyjnych.

W przeciągu 25 lat wykonaliśmy ponad 300 realizacji na terenie całego kraju: począwszy od małych pomostów rekreacyjnych, po duże mariny i przystanie śródlądowe, a nasza praca została doceniona poprzez szereg nagród i wyróżnień.

Dzięki współpracy z jednostkami naukowymi jesteśmy liderem na terenie Polski w propagowaniu innowacyjnych rozwiązań budowy i wyposażania pomostów pływających, przystani jachtowych i marin.

Nasze doświadczenie, wszechstronność, elastyczność i kompleksowość powodują, iż zyskaliśmy uznanie zarówno wśród klientów indywidualnych, a także wśród przedsiębiorstw ogólnobudowlanych i hydrotechnicznych.

Kilkudziesięcioosobowy zespół podchodzi do każdego projektu z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do współpracy.


W zakres naszych usług wchodzi:

dlaczego my?

Wieloletnie
doświadczenie

Pierwsza realizacja – 1997 rok. Ponad 200 realizacji na terenie całego kraju: od małych pomostów rekreacyjnych po duże przystanie Jachtowe

Wysoka jakość
świadczonych usług

Współpraca z nami zapewnia wysokiej jakości oraz w pełni profesjonalne wykonanie powierzonych nam projektów.

Wiedza i doświadczenie
naszych pracowników

Nasz potencjał to obok nowoczesnego parku maszynowego przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Do grona naszych pracowników należą specjaliści, którzy są gwarancją jakości codziennej współpracy z Naszymi Klientami.

Zastosowanie
nowoczesnej technologii

Stałe inwestycje w unowocześnianie parku maszynowego, a także współpraca z Instytucjami Naukowymi, pozwalają na systematyczne poszerzanie naszej oferty oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań.

Szeroka gama
oferowanych produktów

Ponad 16- letnie doświadczenie na rynku „wodniackim” pozwoliło nam poznać potrzeby oraz wymagania współczesnego użytkownika każdej mariny, przystani jachtowej, a także indywidualnego użytkownika rekreacji nad wodą.

nagrody