pomosty pływajace


Pompa do opróżniania zbiorników ściekowych FOKE 2000S40i-1

Pompa wypompowująca przeznaczona do montażu na stałe w portach, przystaniach jachtowych, stoczniach itp., podłączana do miejskiej sieci kanalizacyjnej lub do odrębnego zbiornika odbiorczego.

Pompa jest wykonaną ze stali nierdzewnej pompą wirnikową z mimośrodkowym gumowym wirnikiem, wyposażoną w łączniki do węża o średnicy 1½ cala. Wirnik wykonany z gumy neoprenowej, mechaniczne uszczelnienie wykonane ze stali nierdzewnej, węgla, materiału ceramicznego i gumy neoprenowej. Wysokość ssania pustej pompy wynosi około 4 – 6 metrów, wysokość ciśnienia wynosi około 35 mwc. Wydajność pompy wynosi około 120 l/min.

Silnik trójfazowy: 1,1 kW; 1400 obr/min. Pompa jest wyposażona w wyłącznik próżniowy,
który automatycznie zatrzymuje pompę po opróżnieniu znajdującego się na jachcie zbiornika septycznego. Cały zespół zamontowany jest w eleganckiej ochronnej obudowie wykonanej
ze stali nierdzewnej. Na zewnętrz obudowy znajduje się uchwyt na wąż, na którym umieszczony
jest 6-metrowy wąż ssawny o średnicy 1½ cala, z końcówką wylotową i zaworem spustowym.

Zespół jest wyposażony w zawansowaną instalację elektryczną, skrzynka sterownicza zaś jest umieszczona na zewnątrz obudowy.

Wymiary zewnętrzne: dł. = 725 mm, szer. = 650 mm, wys.= 900 mm.

Pompa do opróżniania zbiorników ściekowych FOKE 2000S40i-1789

Przeznaczony do montażu na stałe w portach, przystaniach jachtowych, stoczniach itp., podłączany jest do miejskiej sieci kanalizacyjnej lub do odrębnego zbiornika odbiorczego. Zespół 2000S40i-1789 zawiera dwie różne pompy. Jedna z nich przeznaczona jest do opróżniania na lądzie zbiorników septycznych, druga zaś do wypompowywania wody zęzowej, wycieków oleju silnikowego, oleju napędowego itp.

Wykonana ze stali nierdzewnej pompa wirnikowa z mimośrodowym gumowym wirnikiem, wyposażona w łączniki do węża o średnicy 1½ cala. Wirnik wykonany z gumy neoprenowej, mechaniczne uszczelnienie wykonane ze stali nierdzewnej, węgla, materiału ceramicznego i gumy neoprenowej. Wysokość ssania pustej pompy wynosi około 4 – 6 metrów, wysokość ciśnienia wynosi około 35 bara. Wydajność pompy wynosi około 120 l/min. Silnik trójfazowy: 1,5 kW; 1400 obr/min. Ta pompa jest również wyposażona w wyłącznik próżniowy, który automatycznie zatrzymuje pompę po opróżnieniu znajdującego się na jachcie zbiornika septycznego.

Pompa przeznaczona do pompowania wody zęzowej i wody zanieczyszczonej olejem jest pompą wirnikową o gumowym wirniku, w obudowie wykonanej w postaci ciśnieniowego odlewu mosiężnego. Wyposażona jest w łączniki do węża o średnicy 1 cala oraz wyłącznik próżniowy,
który zatrzymuje pompę po wypompowaniu z jachtu całej wody zęzowej lub wody zanieczyszczonej olejem. Wirnik wykonany jest z gumy nitrylowej. Wysokość ssania pustej pompy wynosi około 4 metrów, wysokość ciśnienia zaś wynosi około 20 bara. Wydajność pompy wynosi około 50 l/min. Silnik trójfazowy: 0,37 kW; 1400 obr/min. Cały zespół zamontowany jest w eleganckiej ochronnej obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej.

Na zewnętrz obudowy znajdują się dwa uchwyty na węże. Na jednym z nich umieszczony jest 6 metrowy wąż ssawny o średnicy 1½ cala, na drugim zaś 6 metrowy wąż o średnicy 1 cala.

Zespół jest oczywiście wyposażony w instalację elektryczną obsługującą dwie umieszczone w nim różne pompy, skrzynka sterownicza jest umieszczona na zewnątrz obudowy.

Wymiary zewnętrzne zespołu 2000S40 1789: dł. = 725 mm, szer. = 650 mm, wys. = 900 mm.

Pompa do opróżniania zbiorników ściekowych FOKE 2000S40i-404

Jest to podstawowy model pomp Foke, przeznaczony do zainstalowania we własnej skrzyni, obudowie, zaopatrzonej w prosty wyłącznik prądu.

Wykonana ze stali nierdzewnej pompa wirnikowa z mimośrodowym gumowym wirnikiem, wyposażona w łączniki do węża o średnicy 1½ cala. Wirnik wykonany z gumy neoprenowej, mechaniczne uszczelnienie wykonane ze stali nierdzewnej, węgla, materiału ceramicznego i gumy neoprenowej. Wysokość ssania pustej pompy wynosi około 4 – 6 metrów, wysokość ciśnienia wynosi około 35bara. Wydajność pompy wynosi około 120/min. Silnik trójfazowy: 1,5kW; 1400obr/min. Pompa ta jest również wyposażona w wyłącznik próżniowy, który automatycznie zatrzymuje pompę po opróżnieniu znajdującego się na jachcie.

Wymiary zewnętrzne: dł. = 600 mm, szer. = 300 mm, wys. = 400 mm. Ciężar z pustym zbiornikiem odbiorczym wynosi około 30kg.

Pompa do opróżniania zbiorników ściekowych FOKE 2000S40P-21

Pompa 2000S40P- 2 jest przewoźną pompą wypompowującą, umieszczoną na wózku. Urządzenie to jest przeznaczone do użytku w portach lub przystaniach, w których nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Cały zespół, w skład którego wchodzi pompa, wykonany z polietylenu zbiornik odbiorczy, elektryczna skrzynka sterownicza oraz wąż ssący wraz z uchwytem, zamontowany jest na wózku. Pompa zasysa z umieszczonego na jachcie septycznego zbiornika ścieki pochodzące z toalety i przepompowuje je do umieszczonego na wózku zbiornika odbiorczego. Wózek jest następnie zabierany do wyznaczonego miejsca, w którym można opróżnić zbiornik odbiorczy.

Pompa jest wykonaną ze stali nierdzewnej pompą wirnikową z mimośrodowym gumowym wirnikiem, wyposażoną w wyłącznik próżniowy, łączniki do węża o średnicy 1½ cala, wirnik z gumy neoprenowej i mechaniczne uszczelnienie wykonane ze stali nierdzewnej, węgla, materiału ceramicznego i gumy neoprenowej. Wysokość ssania pustej pompy wynosi około 4 – 6 metrów. Wartość ciśnienia wynosi około 35bara. Wydajność pompy wynosi około 120l/min. Silnik jednofazowy: 230V; 1,5kW; 1400obr/min. Polietylenowy zbiornik odbiorczy o pojemności 95 litrów. Wyłącznik próżniowy automatycznie zatrzymuje pompę po opróżnieniu znajdującego się na jachcie zbiornika septycznego. Wózek wyposażony jest w dwa gumowe kółka pneumatyczne.

Wymiary zewnętrzne: dł. = 1300 mm, szer. = 650 mm, wys. = 900 mm. Ciężar z pustym zbiornikiem odbiorczym około 60 kg.